Специјализирана Lenovo продавница
Почеток Галантерија Аудио додатоци

Lenovo ThinkPad X1 in ear Headphone

Производот не е достапен

[Lenovo ThinkPad X1 in ear Headphone] | LenovoOnline.mk
PN:4XD0J65079

Lenovo ThinkPad X1 in ear Headphone


Уживајте во квалитетниот звук со ThinkPad In-Ear Headphones

Lenovo ThinkPad X1 in ear Headphone нудат исклучителен аудио квалитет и удобност, вградениот микрофон ви овозможува да префрлате помеѓу слушање музика и водење на разговори. Слушалките се продаваат без футрола.

*Контактирајте нè за потврда на залихата пред секоја нарачка

Бесплатна достава

Доставата на производи над 6 000 денари е бесплатна за целата земја
повеќе информации >