Специјализирана Lenovo продавница
Почеток Галантерија Ранци и ташни

Lenovo ThinkPad 15.6 Laptop Casual Toploader T210 Black

1 490 ден
1262.71

[Lenovo ThinkPad 15.6 Laptop Casual Toploader T210 Black] | LenovoOnline.mk
НАРАЧАJ
PN:4X40T84061

Lenovo ThinkPad 15.6 Laptop Casual Toploader T210 Black


Стил, заштита и функционалност

ThinkPad Casual Toploader T210 е направен од издржлив и водоотпорен полиестер. Со место за лаптоп до 15,6 инчи, сет од внатрешни џебови за други додатоци и главна преграда. Целосно прилагодливите рачки за на рамо ја прават оваа ташна удобна за целодневна употреба.

Контактирајте нè за потврда на залихата пред секоја нарачка

Бесплатна достава

Доставата на производи над 6 000 денари е бесплатна за целата земја
повеќе информации >