Специјализирана Lenovo продавница
Почеток Галантерија Батерии и адаптери

ThinkPad 90W AC Adapter Slim Tip

3 400 ден
2881.36

[ThinkPad 90W AC Adapter Slim Tip] | LenovoOnline.mk
НАРАЧАJ
PN:0B46998

ThinkPad 90W AC Adapter Slim Tip


AC адаптер за ThinkPad X1 Carbon и Yoga

ThinkPad 90W AC адаптер за X1 Carbon нуди исти спецификации како стандарден AC адаптер, кој пристигнува со ThinkPad X1 Carbon и Yoga.


Подетален опис

Контактирајте нè за потврда на залихата пред секоја нарачка

Бесплатна достава

Доставата на производи над 6 000 денари е бесплатна за целата земја
повеќе информации >