Специјализирана Lenovo продавница
Почеток Преносни ThinkPad ThinkPad X Series

ThinkPad X1 Fold Gen 1

13,3" QXGA, i5-L16G7, 8GB RAM, 512GB SSD, Intel UHD Graphics, Win 10 Pro

N.A.

[ThinkPad X1 Fold Gen 1] | LenovoOnline.mk

ThinkPad X1 Fold Gen 1

13,3" QXGA, i5-L16G7, 8GB RAM, 512GB SSD, Intel UHD Graphics, Win 10 Pro


Бескомпромисен бизнис ултрабук

ВНИМАНИЕ! Моделите по нарачка се достапни 30-60 работни дена од денот на нарачката!

ЦЕНА: 191.490 ден.

Прв од ваков вид уреди го поддржува секој стил на работа. Користете го како лаптоп со тастатура или пенкало за рутински службени задачи. Може да биде и книга за единечно или двојно прелистување на екранот. Отворете го целосно за употреба како таблет или дисплеј - изберете единечна 13,3” површина за гледање или двоен екран. Боја - црна.

Зошто да изберам ThinkPad?

Бесплатна достава

Доставата на производи над 6 000 денари е бесплатна за целата земја
повеќе информации >