Специјализирана Lenovo продавница
Почеток Галантерија Глувчиња и тастатури

LENOVO Preferred Pro II USB Keyboard

1 990 ден
1895.24

[LENOVO Preferred Pro II USB Keyboard] | LenovoOnline.mk
НАРАЧАJ
PN:4X30M86918

LENOVO Preferred Pro II USB Keyboard


Работете лесно со Preferred Pro II тастатурата

Тастатурата на Lenovo Preferred Pro II нуди: 104 копчиња со целосна големина (вклучително и 3 за Windows), подвижна гумена подлога за удобна позиција на дланките, три нивоа на навалување на тастатурата и USB конекција со кабел со должина од 2 метри.

Подетален опис

Контактирајте нè за потврда на залихата пред секоја нарачка

Бесплатна достава

Доставата на производи над 6 000 денари е бесплатна за целата земја
повеќе информации >