Специјализирана Lenovo продавница
Почеток Галантерија Приклучни станици

ThinkPad Ultra Docking Station 135W

14 490 ден
13800.0

[ThinkPad Ultra Docking Station 135W] | LenovoOnline.mk

ThinkPad Ultra Docking Station 135W


Зголемете ја вашата продуктивност со ThinkPad Ultra Dock

ThinkPad Basic Dock има комплетно нов дизајн и е дизајниран за следната генерација ThinkPad лаптопи. Со ThinkPad Ultra Dock лесно се поврзувате со локалната мрежа / интернет, како и со периферните додатоци на работното место, како монитор, тастатура, глувче и печатач, па можете да сработите повеќе и побрзо. Една од USB-портите поддржува always-on, што значи дека можете да го полните вашиот мобилен телефон или таблет дури и кога вашиот лаптоп не е на докинг станицата. ThinkPad Ultra Dock има корисно копче за лесно отстранување на лаптопот со еден допир.

 • Video Ports: 2 x DisplayPort 1.4; 1 x HDMI 2.0; 1 x VGA
 •  USB Ports: 2 x USB-C (10 Gbps, 5V/3A power) 4 x USB 3.1 Gen 2 (10 Gbps, 1 always-on)
 • Audio Ports 1 x 3.5 mm Stereo/Mic Combo Port Со 135W AC Adapter.

  Контактирајте нè за потврда на залихата пред секоја нарачка

  Бесплатна достава

  Доставата на производи над 6 000 денари е бесплатна за целата земја
  повеќе информации >