Специјализирана Lenovo продавница
Почеток Преносни ThinkBook ThinkBook 15

ThinkBook 15 G3 ACL Mineral Grey

15.6" FHD, AMD Ryzen 7 5700U, 16GB RAM, 512GB SSD, AMD Radeon, Win 10 Pro

60 890 ден
53 350 ден
50809.520000000004

[ThinkBook 15 G3 ACL Mineral Grey ] | LenovoOnline.mk

ThinkBook 15 G3 ACL Mineral Grey

15.6" FHD, AMD Ryzen 7 5700U, 16GB RAM, 512GB SSD, AMD Radeon, Win 10 Pro


Стилски, тенок и лесен лаптоп за мали и средни бизниси

Новиот ThinkBook привлекува внимание со алуминиумското тело, тенките рамки и светлиот екран. Погоден е за мали и средни бизниси со високи перформанси, придвижуван од AMD Ryzen 7 процесор, 16GB RAM и 512GB SSD. Моделот е со сива боја и со оперативен систем.

Контактирајте нè за потврда на залихата пред секоја нарачкаБесплатна достава

Доставата на производи над 6 000 денари е бесплатна за целата земја
повеќе информации >