Специјализирана Lenovo продавница
Почеток Преносни ThinkBook ThinkBook 14

ThinkBook 14 G2 Mineral Grey

14" FHD, AMD Ryzen 7 4700U, 8GB RAM, 256GB SSD, AMD Radeon Graphics, no OS

Производот не е достапен

[ThinkBook 14 G2 Mineral Grey] | LenovoOnline.mk
Lenovo Essential USB mouse
PN: 4Y50R20863

690.00 ден
Lenovo Laser Wireless Mouse
PN: 0A36188

1190.00 ден
ThinkPad Essential Backpack
PN: 4X40E77329

2890.00 ден
Lenovo ThinkPad Basic Backpack
PN: 4X40K09936

1990.00 ден

ThinkBook 14 G2 Mineral Grey

14" FHD, AMD Ryzen 7 4700U, 8GB RAM, 256GB SSD, AMD Radeon Graphics, no OS


Стилски, тенок и лесен лаптоп за мали и средни бизниси

Новиот ThinkBook привлекува внимание со алуминиумското тело, тенките рамки и светлиот екран. Погоден е за мали и средни бизниси со високи перформанси, придвижуван од AMD Ryzen 7 4700U процесор, 8GB RAM и 256GB SSD. Моделот е со сива боја и е без оперативен систем.

Контактирајте нè за потврда на залихата пред секоја нарачка

Бесплатна достава

Доставата на производи над 6 000 денари е бесплатна за целата земја
повеќе информации >