Специјализирана Lenovo продавница
Почеток Преносни ThinkBook ThinkBook 14

ThinkBook 14 G2 ITL Mineral Grey

14" FHD, i7-1165G7, 16GB RAM, 256GB SSD, Iris Xe Graphics, No OS

57 890 ден
53 690 ден
51133.33

[ThinkBook 14 G2 ITL Mineral Grey] | LenovoOnline.mk
Lenovo Essential USB mouse
PN: 4Y50R20863

690.00 ден
Lenovo ThinkPad Basic Backpack
PN: 4X40K09936

1990.00 ден

ThinkBook 14 G2 ITL Mineral Grey

14" FHD, i7-1165G7, 16GB RAM, 256GB SSD, Iris Xe Graphics, No OS


Стилски, тенок и лесен лаптоп за работа во движењеОчекувана дата 12.09.2022

Наменет за модерни професионалци, овој исклучително стилски лаптоп е совршен за работа во движење. Овој лаптоп им овозможува на корисниците да можат ефикасно да работат од каде било. Моделот е со Intel i7 процесор, 16GB RAM и 256GB SSD. Моделот е со сива боја без оперативен систем.

Контактирајте нè за потврда на залихата пред секоја нарачка

Бесплатна достава

Доставата на производи над 6 000 денари е бесплатна за целата земја
повеќе информации >