Специјализирана Lenovo продавница
Почеток Преносни ThinkPad ThinkPad E Series

ThinkPad E15 Black

15.6" FHD, i5-10210U, 8GB RAM, 512GB SSD, Intel UHD Graphics, no OS

49 490 ден
47133.33

[ThinkPad E15 Black] | LenovoOnline.mk

ThinkPad E15 Black

15.6" FHD, i5-10210U, 8GB RAM, 512GB SSD, Intel UHD Graphics, no OS


Целосна функционалност за пристапна цена

ThinkPad E15 е нов 15 инчен модел од серијата Е. Новата серија Edge импресионира со својот елегантен дизајн, леснотија, издржливост и безбедност. Лаптопот е напојуван од Intel Core i5-10210U процесор, има 8GB RAM и 512GB SSD диск. Овој модел е со интегрирана графичка картичка и без оперативен систем.

Контактирајте нè за потврда на залихата пред секоја нарачкаЗошто да изберам ThinkPad?

Бесплатна достава

Доставата на производи над 6 000 денари е бесплатна за целата земја
повеќе информации >