Специјализирана Lenovo продавница
Почеток Преносни ThinkPad ThinkPad E Series

ThinkPad E15 Black

15.6" FHD, i5-10210U, 16GB RAM, 512GB SSD, Intel UHD Graphics, no OS

51 290 ден
48847.62

[ThinkPad E15 Black] | LenovoOnline.mk

ThinkPad E15 Black

15.6" FHD, i5-10210U, 16GB RAM, 512GB SSD, Intel UHD Graphics, no OS


Целосна функционалност за пристапна цена

ThinkPad E15 е нов 15 инчен модел од серијата Е. Новата серија Edge импресионира со својот елегантен дизајн, леснотија, издржливост и безбедност. Лаптопот е напојуван од Intel Core i5-10210U процесор, има 16GB RAM и 526GB SSD диск. Овој модел е со интегрирана графичка картичка и без оперативен систем.

Зошто да изберам ThinkPad?

Контактирајте нè за потврда на залихата пред секоја нарачка

Бесплатна достава

Доставата на производи над 6 000 денари е бесплатна за целата земја
повеќе информации >