Специјализирана Lenovo продавница
Почеток Преносни ThinkPad ThinkPad E Series

ThinkPad E15 Gen 2 Black

15.6" FHD, i3-1115G4, 8GB RAM, 256GB SSD, Integrated Intel UHD Graphics, no OS

45 190 ден
43 690 ден
41609.520000000004

[ThinkPad E15 Gen 2 Black] | LenovoOnline.mk
Lenovo ThinkPad Basic Backpack
PN: 4X40K09936

1990.00 ден

ThinkPad E15 Gen 2 Black

15.6" FHD, i3-1115G4, 8GB RAM, 256GB SSD, Integrated Intel UHD Graphics, no OS


Целосна функционалност за пристапна цена

ThinkPad E15 е нов 15 инчен модел од серијата Е. Новата серија Edge импресионира со својот елегантен дизајн, леснотија, издржливост и безбедност. Лаптопот е напојуван од Intel Core i3 процесор, има 8GB RAM и 256GB SSD диск. Овој модел е со интегрирана графичка картичка и без оперативен систем.

Зошто да изберам ThinkPad?

Контактирајте нè за потврда на залихата пред секоја нарачка

Бесплатна достава

Доставата на производи над 6 000 денари е бесплатна за целата земја
повеќе информации >