Специјализирана Lenovo продавница
Почеток Преносни ThinkBook ThinkBook 14

ThinkBook 14s Yoga ITL Abyss Blue

14" FHD Touch, i5-1135G7, 16GB RAM, 512GB SSD, Intel Iris Xe, Win 10 Pro

66 490 ден
63323.810000000005

[ThinkBook 14s Yoga ITL Abyss Blue] | LenovoOnline.mk
Lenovo Essential USB mouse
PN: 4Y50R20863

690.00 ден
Lenovo Laser Wireless Mouse
PN: 0A36188

1190.00 ден
ThinkPad Essential Backpack
PN: 4X40E77329

2890.00 ден
Lenovo ThinkPad Basic Backpack
PN: 4X40K09936

1990.00 ден

ThinkBook 14s Yoga ITL Abyss Blue

14" FHD Touch, i5-1135G7, 16GB RAM, 512GB SSD, Intel Iris Xe, Win 10 Pro


Стилски, тенок и лесен лаптоп за работа во движење

Наменет за модерни професионалци, овој исклучително стилски лаптоп е совршен за работа во движење. Овој лаптоп има четири режими на користење што им овозможува на корисниците да можат ефикасно да работат од каде било. Екранот на допир овозможува интуитивна навигација, додека ултра тесните рамки го максимизираат достапниот простор на екранот кога креирате. Технологијата Dolby Vision и опсегот на бои од 100% sRGB нудат богата и длабока репродукција на бои за живописно визуелно искуство. Моделот е со Intel Core i5-1135G7 процесор, 16GB RAM и 512GB SSD. Моделот е со сина боја, има ThinkBook Yoga Integrated Smart пенкало и оперативен систем Windows 10 Pro.

Контактирајте нè за потврда на залихата пред секоја нарачка

Бесплатна достава

Доставата на производи над 6 000 денари е бесплатна за целата земја
повеќе информации >